TV Spor Ekranı
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız


Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.


forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - İslam Çupi Fenerbahçe Medya Forumu - TV Spor Ekranı

Paylaş 
Sayfa: 1....9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.[21]
17.02.2019 15:43 Pazar Konu Puanı: 0

eerol
TV Spor Ekranı

17 ŞUBAT PAZAR


TV DE BUGÜN SPOR



FUTBOL

11:00 | U15 Gelişim Ligi | Bursaspor - Galatasaray | Bursaspor Youtube


12:30 | U16 Gelişim Ligi | Fenerbahçe - Beşiktaş | FB TV


13:00 | TFF 2. Lig | Gümüşhanespor - Hacettepe | Çay TV Rize

13:00 | TFF 3. Lig | Osmaniyespor - Adıyamanspor | ORT Haber Osmaniye

13:00 | U16 Gelişim Ligi | Bursaspor - Galatasaray | Bursaspor Youtube

13:30 | Spor Toto Süper Lig | BB Erzurumspor - Sivasspor | Bein Sports 1

13:30 | TFF 3. Lig | Kırşehir Bld. - Van BB | TRT Kürdi

13:30 | TFF 2. Lig | İnegölspor - Bayrampaşa | Kanal 16 Bursa

14:00 | İspanya La Liga | Real Madrid - Girona | Bein Sports 3 / Varzish Sport / IRIB Varzesh / Match TV / Match Futbol 3 / SK 1 / Turkmenistan Sport / Eleven Sport 1 / Setanta Sports

14:00 | Azerbaycan Premier Ligi | Sebail - Sabah Bakü | CBC Sport

14:15 | Hollanda Eredivisie | Ajax - NAC Breda | TVT (Turksat 4A‚ Frekans: 12095‚ Sembol: 4800) / SK 4

14:30 | İtalya Serie A | SPAL - Fiorentina | Bein Sports 4 / Match Futbol 2 / Arena Sport 3 / KTRK Sport / Eleven Sports 2

15:00 | Fransa Ligue 2 | Sochaux - Lens | Bein Sports beIN Connect

16:00 | Spor Toto Süper Lig | Trabzonspor - A.Alanyaspor | Bein Sports 1 / SK 1

16:00 | Spor Toto Süper Lig | Kayserispor - Göztepe | Bein Sports 2

16:00 | Spor Toto 1. Lig | Altınordu - Gazişehir FK | Bein Sports Max 1

16:00 | Spor Toto 1. Lig | Osmanlıspor - K.Karabükspor | Bein Sports Max 2

16:00 | İngiltere Championship | Blackburn - Middlesbrough | Bein Sports 3

16:15 | Hollanda Eredivisie | Groningen - Feyenoord | TVT

16:30 | Belçika Pro League | Club Brugge - Genk | S Sport Plus

16:30 | Azerbaycan Premier Ligi | Karabağ - Qabala | CBC Sport

17:00 | İtalya Serie A | Empoli - Sassuolo | Bein Sports beIN Connect

17:00 | İtalya Serie A | Genoa - Lazio | Bein Sports 4 / Turkmenistan Sport / KTRK Sport / Match Futbol 1 / Arena S port 2

17:00 | İtalya Serie A | Udinese - Chievo | Arena Sport 3

17:00 | Fransa Ligue 1 | Lille - Montpellier | Arena Sport 4

17:30 | Almanya Bundesliga | E.Frankfurt - B.M.Gladbach | S Sport Plus / Turkcell TV Plus Bundesliga / Idman TV / Varzish Sport / Match Futbol 2 / Eleven Sports 1

18:15 | İspanya La Liga | Valencia - Espanyol | Bein Sports 3 / Match Futbol 3

19:00 | Spor Toto Süper Lig | Kasımpaşa - Galatasaray | Bein Sports 1 / SK 1 / Sport 1 İsr. / beIN SPORTS MAX 8 France

19:00 | Spor Toto 1. Lig | Afjet Afyonspor - Giresunspor | Bein Sports Max 2

19:00 | Spor Toto 1. Lig | Adanaspor - İstanbulspor | Bein Sports Max 1

19:00 | Fransa Ligue 1 | Reims - Rennes | Bein Sports 4 / Arena Sport 4 / espn

19:00 | Iskocya Ligi | Kilmarnock - Celtic | Arena Sport 5

20:00 | Almanya Bundesliga | Leverkusen - Düsseldorf | S Sport Plus / Turkcell TV Plus Bundesliga / Idman TV

20:00 | İtalya Serie A | Inter - Sampdoria | Bein Sports 2 / CBC Sport / Varzish Sport / KTRK Sport / Match Futbol 2 / Arena Sport 2 / Eleven Sports 1

20:30 | İspanya La Liga | Villarreal - Sevilla | Bein Sports 3 / Match Futbol 3 / SK 2 / Turkmenistan Sport / Eleven Sports 2

22:30 | İtalya Serie A | Napoli - Torino | Bein Sports 3 / CBC Sport / Match Futbol 2 / Arena Sport 2

22:30 | İspanya La Liga 2 | Las Palmas - Sporting Gijon | La Liga 123 Youtube / SK HD

22:45 | İspanya La Liga | Real Betis - Alaves | Idman TV / Bein Sports 2 / Match Futbol 3 / SK 2

23:00 | Fransa Ligue 1 | St.Etienne - PSG | Bein Sports 1 / Varzish Sport / IRIB Varzesh / Turkmenistan Sport / Match Futbol 1 / Arena Sport 3 / Eleven Sports 2

23:00 | Portegiz NOS Ligi | Sporting L - Braga | SK 1

01:20 | Arjantin Primera | Banfield - River Plate | Arena Sport 2

BASKETBOL
14:00 | Kadınlar Basketbol Süper Ligi | Beşiktaş - Botaş | Tivibu Spor

16:00 | Kadınlar Basketbol Süper Ligi | Fenerbahçe - Hatay BB | Tivibu Spor

19:00 | TBF Erkekler Türkiye Kupası Final | Fenerbahçe Beko - Anadolu Efes | Tivibu Spor / SK 3

21:00 | FIBA Intercontinental Cup | San Lorenzo - Austin Spurs | FIBA TV

21:30 | İspanya ACB Kral Kupası - Final | Barcelona Lassa - Real Madrid | Spor Smart / Smart Spor HD / Arena Sport 1

00:00 | FIBA Intercontinental Cup | AEK - Flamengo | FIBA TV

04:00 | NBA Rising Stars Challenge | Lebron Takımı - Giannis Takımı | NBA TV / S Sport / S Sport Plus

VOLEYBOL
15:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Fenerbahçe Opet - Çanakkale Bld. | FB TV

15:30 | TVF Efeler Ligi | Tokat Plevne - Galatasaray | Yayın Yok

17:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Eczacıbaşı - Beşiktaş | TRT Spor

17:30 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Nilüfer Bld. - Aydın BB | Voleybol TV

17:30 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | THY - Karayolları | Voleybol TV

HENTBOL
14:30 | Hentbol Erkekler Süper Ligi | Beykoz Bld. - MYK Hentbol | Hentbol Web TV

18:50 | Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi | Skjern - Nantes | Spor Smart / Smart Spor HD



  
18.02.2019 22:09 Pazartesi #181

eerol
TV Spor Ekranı

18 ŞUBAT PAZARTESİ


TV DE BUGÜN SPOR




FUTBOL

19:00 | Spor Toto 1. Lig | Eskişehirspor - Denizlispor | Bein Sports Max 1


20:00 | Spor Toto Süper Lig | Antalyaspor - M.Başakşehir | Bein Sports 1


20:00 | Yunanıstan Super Ligi | Apollon - PAOK | ERT1 (Eutelsat 39E -12224 H 13381 -Biss) / ERT Sport (Eutelsat 39E -12224 H 13381 -Biss)

20:00 | Çekya Ligi | Dukla P. - Sparta P. | Arena Sport 2

22:30 | Almanya Bundesliga | Nürnberg - B.Dortmund | S Sport Plus / Turkcell TV Plus Bundesliga / Idman TV / Match Futbol 3

22:30 | İtalya Serie A | Roma - Bologna | Bein Sports 2 / CBC Sport / KTRK Sport / Match Futbol 2 / Arena Sport 2 / Eleven Sports 2

22:30 | İngiltere FA Cup | Chelsea - Manchester Utd. | Varzish Sport / IRIB Varzesh / Match TV / Match Futbol 1 / SK1 / Eleven Sports 1 / BBC One

22:45 | Fransa Ligue 2 | Metz - Beziers | Bein Sports Max 1 / Arena Sport 3

23:00 | İspanya La Liga | Huesca - Athletic Bilbao | Bein Sports 4 / SK 3

23:15 | Portekiz Liga NOS | Aves - Benfica | S Sport+ / SK HD / RTP İnt. / SİC İnt. / Sport 1 Ukr

03:10 | Arjantin Primera | Racing - Godoy Cruz | Arena Sport 1

Spor Programı
21:00 Laureus Dünya Spor Ödülleri Töreni | TRT Spor

BUZ HOKEYİ
00:00 | NHL | Calgary Flames - Arizona Coyotes | FOX Sports HD



  
Paylaş 
Sayfa: 1....9.10.11.12.13.14.15.16.17.18.19.20.[21]