Aziz Aga "Alex Türkiyeye neden geliyor?"
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız


Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.


forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - Aziz Aga "Alex Türkiyeye neden geliyor?"

Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13....17
11.03.2018 07:13 Pazar Konu Puanı: 0

Avicenna
Aziz Aga "Alex Türkiyeye neden geliyor?"

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım´ın başkanlıktaki 20. yılı nedeniyle Ankara´da özel bir gece düzenlendi ve Yıldırım çarpıcı açıklamalar yaptı.

İşte Aziz Yıldırım´ın açıklamaları;

"Fenerbahçe´nin bugün 350-400 milyon Euro borcu vardır. Fenerbahçe´ye benimle beraber yönetimlerin yapmış olduğu yatırımlarla bu borç sıfırdır. Bugün stadı saymıyorum; kapalı salon‚ Ankara Tesisleri‚ Topuk Yaylası Tesisleri‚ Edirne‚ Antalya‚ Sapanca‚ Eskişehir ve her yerde alınan araziler ve bunların üzerine yapılan tesisler Bunların değerini ortaya koyduğun zaman bu borcu karşılar. Türkiye´de Fenerbahçe´den mali durumu daha iyi olan hiçbir kulüp yoktur.

"BASKINIZLA TEKRAR SEÇİLDİM"

1998´de başlayan serüvende 2001 yılında şampiyon olduk ve ben bu şampiyonluğun ardından ailemle yaptığım görüşmeler sonunda başkanlığı bırakacağımı ifade ettim ama sizler ve taraftarlar bırakmamam için baskı yaptınız ve tekrar seçildim ve başkanlığa devam ettim. Sonra 2002´de Galatasaray´ı 6-0 yendik‚ tarihe geçtik. 2004-2005´te Fenerbahçe şampiyon oldu‚ hep beraber kutladık. 2006´da FETÖ operasyonları başladı ve Denizli´de maç 16 dakika uzatıldı ve maçın sonunda şike yapmadığımız için maçı kaybettik. Şampiyonluğu kaybettiğimiz için de ben istifa ettim. O zaman da yine FETÖ organizasyonuyla askeri problemi çıkarıldı ama devlet büyükleri ve sizlerin baskısıyla tekrar başkanlığa aday oldum ve sizlerin oylarıyla tekrar başkan seçildim.

"AYAĞA KALDIRDILAR"

2011´de hepimizin zorlu geçen mücadelesi sonunda tekrar şampiyon olduk. Ama 3 Temmuz sabahı bizle Metris´e gittik. Önce Vatan´a‚ Vatan´dan hastanelere ve aradan Metris´e gittik. Demin yazımda okudunuz‚ "Beni Fenerbahçe´mden kopardılar" dedim. O yazıyı kaleme almamın sebebi‚ benimle yapılmak istenen pazarlıklardır. O pazarlıklarda‚ "Sen başkanlığı bırak‚ biz gereğini yapacağız. 2-3 ay içerisinde dışarı çıkarsın" dediler. Ama ben gördüm. Gördüğüm şeylerden dolayı‚ "Hayır‚ başkanlığı bırakmayacağım" dedim. Cehennem donana kadar Fenerbahçeliyim‚ dedim. Savcı son sözümü sordu‚ "Dar ağacında olsak bile son sözüm Fenerbahçe" yazdırdım. Maalesef bizler Metris´te 1 yıl‚ dört duvar arasında; sizler‚ taraftarlar‚ divan kurulu üyeleri dışarıda hepiniz aynı mücadeleyi verdiniz. Geçen gün de söyledim‚ Fenerbahçeli kadınların 3 Temmuz´daki rolü çok büyüktür. Onların stada gelmeleri‚ stadı doldurmalarıyla yeni bir Kurtuluş Savaşı başlamıştır: Fenerbahçe Kurtuluş Savaşı. Bununla beraber Fenerbahçe o günden itibaren bu ülkeye yön vermiştir. Ben devlet büyüklerine de söyledim; bu ülkede yaşayan herkesin Fenerbahçe´ye‚ Fenerbahçelilere bir teşekkür borcu vardır. Çünkü Fenerbahçelilerin direnişiyle 15 Temmuz´da Türk insanı sokağa dökülmüş ve liderleriyle‚ o gün mücadele eden insanlarla beraber karanlığa gidecek olan Cumhuriyeti yeniden ayağa kaldırmışlardır.

"KAÇACAK DEDİLER"

Ben 20 sene başkanlık yaptım. Öyle zannediyorum ki‚ Allah kimseye nasip etmez. Çocuklarıma‚ aileme‚ hepsine verebileceğim en büyük hediyedir‚ onurdur‚ şereftir. Ben bundan başka ne verebilirim onlara? Aziz Yıldırım öldüğü zaman mezarı bellidir; Karacaahmet´te. Kaçacak dediler. Hepsi kaçtı. Ben 6 yıl 3 ay ceza yemişken özel uçakla Türkiye´ye geldim. Havaalanından hapishaneye gideceğim. Onun için geldim‚ bilerek geldim. Ama onlar kaçtılar. Bu benim aleyhime yazıp çizenlerden kaç tane yürekli var ceza yiyip de yurt dışından Türkiye´ye gelecek. Kaç tane var?

"ŞAMPİYON OLACAĞIZ"

Şampiyonluk şansını kaybetmedik. Biz şampiyon olacağız‚ inanıyoruz. Herkese teşekkür ediyorum. Her şey Fenerbahçe için hayırlı olsun."

"ADAYLIĞIMI AÇIKLAYACAĞIM"

Öte yandan Hürriyet gazetesinde Aziz Yıldırım´ın açıklamaları arasında‚ "Başkan adaylığımı yakında açıklayacağım. Zamanı var. İşte o zaman her şeyi açıklayacağım. Şimdi kulübe biri 60 milyon versin Mehmet Ali Aydınlar ile imzaladığım sözleşmeyi hemen iptal edeyim. Yüreğim kabul etmiyor ama aklım kabul ediyor" ifadeleri olduğu belirtildi.

"ALİ KOÇ´UN KANMASI..."

Haberde ayrıca Yıldırım´ın‚ "Fenerbahçe Üniversitesi için para istedik. Hiç kimse vermedi. Halk verdi" dedi. Sosyal medyadan yapılan saldıra de tepki gösteren Yıldırım‚ "Küfür edenlere karşı hepsiyle hesaplaşacağım. Fenerbahçe bölünüyor. Bölüyorlar farkında değil misiniz? Ali Koç´un buna kanması beni çok üzüyor. Alex‚ Türkiye´ye neden geliyor?" dediği kaydedildi.Rezil herif‚ su konusmalari neresinden tutupta ciddiye alicaksin?

20 sene olacak hala gs yi 6-0 yendik tarih yazdik diyor‚ insanin yerin dibine giresi geliyor utancindan.

Alex niye geliyormus ? Sanane!
Ali Koc´a da akli sira laf atip camiayi bölüyor diyor.

Yanliz bu kadar yüzsüzlük kokan aciklamada benim kafami karistiran "3 temmuz davasinda devlet büyüklerinin baskisiyla tekrar aday oldum" diyor.
Yani Erdogandan baskasinin baskisiyla aday olacak birisi degil bu adam.
3 temmuzdan sonra Erdogan ile arasi cok iyi fakat bizimde 4 senedir bir kupamiz dahi yok.
Yani herkes memnun Fenerbahce taraftari disinda.
Yani ne isler dönüyor benim aklim almiyor ?  
11.03.2018 07:30 Pazar #1

damdandama
Aziz Aga "Alex Türkiyeye neden geliyor?"

Acıtasyon işlemi tamam.

Yakında b.k atma operasyonu da başlar.

Övünecek tek şeyi 6-0 mı? Ayıptır artık ya‚ yok biz sizi 6-0 yendik‚ hehe siz bizi 20 senedir Kadıköy de yenemiyorsunuz. Komik‚ maç sonları güzel dalga unsuru‚ ama sürekli bunlarla övünmek saçma‚ Fenerbahçeye yakışmaz.


  
11.03.2018 08:05 Pazar #2

ativan
Aziz Aga "Alex Türkiyeye neden geliyor?"

Sana mı soracak sen kendini ne sanıyorsun


  
11.03.2018 08:34 Pazar #3

Guaire
Aziz Aga "Alex Türkiyeye neden geliyor?"

Boşverin Alex´in gelişini.

Aziz diyor ki "borç sıfır sayılır"‚ Ali Koç diyor ki "mali bağımsızlığımız tehlikede".

Aradaki fark gece ile gündüz. Ya Aziz´e inanacaksınız‚ ya Ali Koç´a. Bunun ortası yok.

Ali Koç´un da bu yalanı apaçık ortaya koyması lazım.


  
11.03.2018 09:00 Pazar #4

dedde_10
Aziz Aga "Alex Türkiyeye neden geliyor?"

Sana ne ulan sana ne! Defolun gidin artık siz başka şey düşünmeyin!


  
11.03.2018 09:10 Pazar #5

coldlook
Aziz Aga "Alex Türkiyeye neden geliyor?"

Ne kadar boş ve manipülatif


  
11.03.2018 09:18 Pazar #6

1907devgok
Aziz Aga "Alex Türkiyeye neden geliyor?"

Abi Hasta bu adam yine konusucakmış kızdırmayın şunu


  
11.03.2018 09:31 Pazar #7

Hernan
Aziz Aga "Alex Türkiyeye neden geliyor?"

Acıbadem sponsorluğu yıllık 4 milyon dolarmış.

UEFA dan ceza almamak için yapmak zorunda kalmışmış.

Mali durum çok iyiymiş birde

12numara 45 i peşin ödemiş filan yapıyordu şimdi sesi soluğu çıkmaz.

Anca Azize yaranacağım diye daha önceki başkan adaylarıa dalaşır. Hadi Ali Koçu da karalasanıza

Yemiyor mu?


  
11.03.2018 09:32 Pazar #8

surlarprensi
Aziz Aga "Alex Türkiyeye neden geliyor?"

Inşallah haber doğrudur ‚ zira haber doğruysa ağlamalar durum aleyhine olduğunu gosteriyor.

Birde vizyonunu seveyim çıkıp bahsettiği olaya bak neymiş 6.0 ‚Camia bölünüyor diye telas etmis birde yersen‚ ALEX ten ALİ KOÇ tan sanane be adam!!! . Hem borcumuz yok diye atıyor hem paraya ihtiyacım var diye maa ile anlastim diyo.


  
Paylaş 
Sayfa: [1].2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13....17