Neden Gs gibi kamuoyu oluşturamıyoruz?
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız


Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.


forum.antu.com - Fenerbahçe Forumları - Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu - Neden Gs gibi kamuoyu oluşturamıyoruz?

Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.[5].6.7.8.9.10.11.12.13....28
09.02.2019 22:44 Cumartesi Konu Puanı: 0

martin eden
Neden Gs gibi kamuoyu oluşturamıyoruz?


Mesajı Gönderen: TR-CaPTaiN:cLink:5171982

Tepkiyi yanlış sıralamayla veriyoruz‚ o yüzden kamuoyu oluşturamıyoruz. 6s hakemlik hiçbir şeyin olmadığı maçta‚ kendisi korner olmayan pozisyonda gol atıyor‚ yediği golde hatalı taç var diye 2-0´dan neredeyse 3-2 kaybedecek duruma gelmişken ortalığı yangın yerine çevirebilirken bizler net olarak hakem tarafından doğrandığımız maçtan sonra ama Ersun hoca şunun yerine şunu alsaydı‚ ama biz de kötü oynadık‚ ama şöyle oldu böyle oldu diye giriyoruz olaya. Hayır kardeşim önce sen sana operasyon çeken itlere haddini bildir‚ sonra içerdeki muhasebeni yaparsın. Biz direkt olarak iç hesaplaşmayla başladığımız zaman kamuoyu da olayı e Fenerbahçe de kötü oynadı ya getiriyor. Fenerbahçe iyi oynamak zorunda değil ama hakem adil maç yönetmek zorunda. Bizler de bunun farkında olmadığımız için böyle çoook doğranırız. İşin yönetim boyutu da facia. Böyle Semih beyin yaptığı gibi romantik açıklamalarla Fenerbahçe´yi ite çakala yem edersiniz.


  
10.02.2019 00:09 Pazar #37

_KoKoR_
Neden Gs gibi kamuoyu oluşturamıyoruz?


Mesajı Gönderen: Rotten:cLink:5172847

Beinsports ve a spor´un yayın yaptığı ülkede kamuoyu oluşturmak çok zor. Bein zaten tekel durumunda yayın hakları sebebiyle‚ e aspor´a neden müdahale edilemeyeceğini de siz tahmin edin isterseniz.

Bu iki kanalın kadrolu manipulatörleri baştan aşağı değişmediği müddetçe kamuoyu falan oluşturmak imkansız.

Sosyal medya´da ise tek bir kaynaktan çıktığı belli olan cümleleri‚ arada kelime değiştirerek yazan bir sürü tek hane iq´lu papağan var fakat aynı şeyleri yazmaktan gocunmuyorlar. Rusya´nın sosyal medya troll´leriyle Amerikan seçimine müdahale ettiği bir çağda‚ bu silahı hala kullanamıyor olmamız çok kötü.Özellikle sosyal medyada Gs´lilerin ezici bir üstünlüğü var.

Eskiden bizim tribünler çok farklı‚çok özeldi. Şimdi bir pankart bile hazırlamaktan aciziz...

Taraftar içinde birlik yok‚ herkes farklı telden çalıyor.

Bu da hem art niyetli hakem müsvettelerini ‚ hem de Fenerbahçe düşmanlarını iyice cesaretlendiriyor‚ hatta pervasızlaştırıyor...


  
10.02.2019 00:33 Pazar #38

can666
Neden Gs gibi kamuoyu oluşturamıyoruz?


Mesajı Gönderen: _KoKoR_:cLink:5173024Özellikle sosyal medyada Gs´lilerin ezici bir üstünlüğü var.

Eskiden bizim tribünler çok farklı‚çok özeldi. Şimdi bir pankart bile hazırlamaktan aciziz...

Taraftar içinde birlik yok‚ herkes farklı telden çalıyor.

Bu da hem art niyetli hakem müsvettelerini ‚ hem de Fenerbahçe düşmanlarını iyice cesaretlendiriyor‚ hatta pervasızlaştırıyor...kombine muhabbeti ve passolig çıktığından beri bizim holigan taraftar değişti.


  
10.02.2019 00:47 Pazar #39

lastcastle

Çünkü bizim aykut ersun aziz ali gibi daha önemli tartışıcak konularımız var sonra hangi topçu daha çöp onu konuşmazsak olmaz bide uzarda gider


  
10.02.2019 00:48 Pazar #40

_KoKoR_
Neden Gs gibi kamuoyu oluşturamıyoruz?


Mesajı Gönderen: can666:cLink:5173033kombine muhabbeti ve passolig çıktığından beri bizim holigan taraftar değişti.Bunların da etkisi vardır elbette ama bence en büyük sorunlar:

1*Taraftarın bölünmüşlüğü‚ tek ses olamaması

2* Aziz´in tribün dinamiğinin ırzına geçmesi.


Burdaki kıdemli tribüncüler işin detayını bilirler tabi.  
10.02.2019 01:51 Pazar #41

s_de_souza
Neden Gs gibi kamuoyu oluşturamıyoruz?

6s camiasina hizmet yemini ederek mezun olunan‚ mezun kilit gorevlerdeki hukukcu‚ burokrat‚ medya mensubu vblerinin yetkilerini feto‚ masonik tarz kripto paralel devlet yapilanmasiyla 6s menfaatleri icin kullandigi bir okulumuz yok.
  
10.02.2019 01:56 Pazar #42

19ismail07
Neden Gs gibi kamuoyu oluşturamıyoruz?

çünkü biz egolu bir taraftarız.

kendi iç çekişmelerimiz hesaplaşmalarımız bitmiyor.

ister kabul edin ister etmeyin ama taraftar olarak son yıllarda bittik. bunu her şeyden bağımsız diyorum.

birlik olalım desek‚ o şu gruptan bu şunun adamı‚ diğeri menfaatçi vs. diye yer bitiririz birbirimizi.

hakemler bizi 4 haftadır doğruyor‚ 2 maçta hakemi dahil yendik birini berabere birini de yenilgilyle kapadık.

ama bakıyorsun bunları konuşup baskı oluşturacak yerde işi gücü bırakıp ersun‚ comolli‚ ali koç‚ frey‚ benzia‚ slimani‚ volkan‚ vs vs.. her gün birini hedef tahtasına koyuyoruz. tamam haklılık payı var bu eleştirilerin de

Allah için biraz da şu mhk ye hakemlere karşı birlik olalım.

lan fetösü bilmem kimi bizi yıldıramadı‚ isyan ettik stad yaktık şu düştüğümüz hale bak aq kurban olurum o günlerdeki taraftara‚ şimdi ise ancak "ben haklıyım‚ banane‚ biz kötüyüz yaaa abii hakemi de yeneceksin‚ yaaa ali koç yüzünden" diye diye dibe vuruşun filmini yazıyoruz.

yazık.


  
10.02.2019 02:04 Pazar #43

yiğit_1907
Neden Gs gibi kamuoyu oluşturamıyoruz?

Cunku tvlerde Fenerbahce adina konusanlar Fenerbahceli degil


  
10.02.2019 02:10 Pazar #44

Gephetto_FB
Neden Gs gibi kamuoyu oluşturamıyoruz?


Mesajı Gönderen: cubuklu_1907:cLink:5171756

3 cumle...

feto hala futbolda.
ali durust hala federasyonda.
fenerbahce bu ulkenin en cok dusmana sahip kulubu.Fark burada işte. Federasyon icra kuruluna her kulüpten bir adam yerleştirmişler. Hüsnü güreli beşiktaşlı‚ ali dürüst gsli‚ nihat özdemir ise sözde fenerbahçeli. Şimdi ali dürüst neden orada diye sorduğumuz kadar sorsak ya "bula bula bunu mu bulup getirdiniz fenerbahçeli diye? " veya "nihat özdemir adlı muhterem. Siz orada ne ayaksınız? Ali dürüst menfaat koruyor. Siz neyi koruyorsunuz? Etkisiz eleman mısınız?" vb. diye... Bu zat buraya ne vasıfla geldi bilmem ama küme düşüreceğiz mevzuuna kahkaha patlatan adamdan herhangi bir fenerbahçelilik veya hak koruma gibi eylem beklenemeyeceği ortada. Önce o etkisiz eleman değiştirilmeli.


  
Paylaş 
Sayfa: 1.2.3.4.[5].6.7.8.9.10.11.12.13....28