Merih Demiral Sassuolo´da
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız


Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.


forum.antu.com - Antu.com Transfer Forumu - Transfer Haberleri - Merih Demiral Sassuolo´da

Paylaş 
Sayfa: 1.2.[3]
16.03.2019 13:56 Cumartesi Konu Puanı: 0

sarılacivert01
Merih Demiral Sassuolo´da

Yine taraftar suclu oldu iyi mi !!! Zannedersin her sene altyapidan birbirinden yetenekli adamlar cikiyor da taraftar yuzunden oynayamiyorlar.


  
18.03.2019 02:40 Pazartesi #19

onur_fb
Merih Demiral Sassuolo´da

kema-safo-müco sizin çiğ köfte dükkanı açıp 3 kişi işletecek kapasiteniz yokken size bu alt yapıyı emanet edenenin kafasına osurayım

bir ekleme daha istanbulsporun fransa lig 1 e transfer olan sol beki de bizim alt yapımızdan çıkmış haberimiz var mı yok tabii


  
19.03.2019 22:23 Salı #20

mavi örümcek
Merih Demiral Sassuolo´da


Mesajı Gönderen: ousta:cLink:0205252

Bence bizim altyapı hocaları oyuncu yetenek ve potansiyel değerlendirme konusunda rezalet. Günümüz futbolunda potansiyel %40 fizik‚ %30 oyun zekası ve mental‚ %30 yetenektir. Bizde cılız cılız adamlar çıkıyor‚ derli toplu fiziği olan adamlar çıkamıyor.

Bu çocuğa şans vermeyen teknik direktörlere de ayıp. Aykut Kocaman mesela. Tam onun tarzı sert stoper. Nasıl görmez anlamıyorum.bence 50% fiziğe bakıyor hocam güçsüz adamın bu saatten sonra hele iddalı takımlarda top oynama şansı çok az.


  
20.03.2019 11:23 Çarşamba #21

ousta
Merih Demiral Sassuolo´da


Mesajı Gönderen: mavi örümcek:cLink:0205260bence 50% fiziğe bakıyor hocam güçsüz adamın bu saatten sonra hele iddalı takımlarda top oynama şansı çok az.Tamam defans oyuncuları için %50 olsun hocam seni mi kıracağız

Aslında mevkiye göre değişir bu. Örneğin kaleciler için fizik olmazsa olmazdır. 1.80´in altında kaleci olmaz mesela. Bire birlerde çok çeviktir ama yüksek toplarda yetişemez‚ yan top alamaz vs.

Stoper için de öyle. Fizik ve sertlik çok çok önemli. Forveti yıldırmalı.

Bekler için daha farklı. Örneğin Gökhan Gönül´ün fiziği bek için tam ideal. Başka hiçbir mevkide düşünemiyorum o fiziği.

Orta saha ve hücumcular için ise ben hala %40 fizik‚ %30 mental yapı (oyun zekası‚ iş ahlakı vs.) ve %30 yetenek diyorum.


  
22.03.2019 23:25 Cuma #22

Magath
Merih Demiral Sassuolo´da

Ya Merih bize gelse ikinci maçtan sonra süre vermeyiz. Şimdi maçı izliyorum Sadık´tan aman aman farkı vallahi yok. Daha iyi oyuncudur falan da bize oyuncuya sabır yok! Bir maç iyi oynar Sadık yerli Puyol olur‚ bir maç kötü oynar çöp olur. Bizde skntı mentalitede...


  
Paylaş 
Sayfa: 1.2.[3]