Türkiye´deki Son Gelişmeler
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız


Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.


forum.antu.com - Sosyal Forumlarımız - Serbest Kürsü - Türkiye´deki Son Gelişmeler

Paylaş 
Sayfa: 1....909.910.911.912.913.914.915.916.917.918.919.920.[921]
14.09.2019 22:23 Cumartesi Konu Puanı: 0

doct
Türkiye´deki Son Gelişmeler


Mesajı Gönderen: Yolcum:cLink:1735066

Cumhurbaşkanlığının talebi üzerine Almanyadan Ankaraya dört adet yeni S 600 Maybach araç gönderildiği öğrenildi. Bu araçların son derece güvenlikli Mercedes- Maybach S 600 Pullmann Guard model olduğu belirtiliyor.

TÜRK NAKLİYE ŞİRKETİNE TESLİM EDİLDİ

Avrupa Postasında yer alan habere göre; yaklaşık dört ay önce tamamlanan siparişlerde‚ Mercedes- Maybachlar tam 9 kat zırhlanmış olarak Mercedesten satın alındı ve gönderi için önceden belirlenen‚ güvenliklerin alındığı bir Türk nakliye şirketine teslim edildi.

AYRI AYRI TIRA YÜKLENDİLER

Küçük bir kent olan Hanauya getirilen Maybachlar‚ Ankaranın özel talebi üzerine her biri bir TIRa yüklendi. Maybachların alınmasında Türkiye Cumhuriyeti Stuttgart Başkonsolosluğunun devreye girdiği ve araçlar gönderilene kadar tüm sürecin başkonsolosluk tarafından yönetildiği öğrenildi.

TANESİ 5.5 TONDAN FAZLA


Araçların Türkiye fiyatının yaklaşık 80 Milyon TL fiyatı olduğu ileri sürülüyor. Her bir aracın 5.5 tonun üzerinde olduğu ve bir TIRa iki araç sığarken‚ Ankaranın hepsini tek tek yüklettiği‚ arka arkaya dört TIRın bu şekilde Ankaraya gönderildiği öğrenildi.Tank palet fabrikasını sat.
Zırhlı mercedese yatır.
  
15.09.2019 08:41 Pazar #8281

Ankara_Fenerbahçe
Türkiye´deki Son Gelişmeler


Yine o Cumhuriyet düşmanı Menzil denen tarikat!

Eskişehir Sivrihisar´da veliler‚ şeriatçı Menzil tarikatının Buhara köyündeki okuluna çocuklarını göndermemek için bir haftadır direniyor. Milli Eğitim ise velilere baskı yapmaya devam ediyor. Yıl 2019‚ utanç verici!

Utku Çakırözer‚ bu utanç verici durumu raporlaştırmış. Buhara´daki okulun çok yakınında bir tarikatın merkezinin bulunmasının aileleri kaygılandıran ön önemli neden olduğu belirtilen raporda‚ "Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürü‚ Sivrihisar İlçe Milli Eğitim Müdürü ve Sivrihisar Kaymakamı‚ velileri ikna etmek için 3 köyü de ziyaret etti. Yanlarında Sivrihisar İlçe Jandarma Komutanı ve jandarmalar da bulunuyordu. Bu ziyarette jandarmanın tek amacı ailelerin direncini kırmaktır. Buna rağmen aileler‚ öğrencilerini Buhara´daki okula göndermek istemediklerini belirtti" deniyor.  
Paylaş 
Sayfa: 1....909.910.911.912.913.914.915.916.917.918.919.920.[921]