En son oynadığınız oyunlar ?
Antu.com Forum Ana Sayfa

Sayın Ziyaretçimiz Hoşgeldiniz

Forumlarımıza bağlanmak için
tıklayınız


Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz
Sayın Ziyaretçimiz , Antu.com Forumlarına Hoşgeldiniz.

Antu.com Fenerbahçe Forumlarına Ücretsiz üye olarak Dünyadaki bütün Fenerbahçelilerle , Fenerbahçeyi ve Türk Futbolunu Tartışabilirsiniz.
Antu.com Foruma Ücretsiz E-mail ile (yahoo,gmail,hotmail,msn vb.) kayıt olamazsınız. Forumlarımıza Üye olmak için tıklayın!

Yüzbinlerce başlığı ve milyonlarca mesajı okuyup cevap yazabilirsiniz.
Dünyadaki binlerce Fenerbahçeliyle Özel Mesaj yoluyla tanışıp konuşabilirsiniz.
Antu Multimedya Forumları vasıtasıyla binlerce Resim,video izleyip, size ait resimleri, videoları gönderebilirsiniz. Fenerbahçe, Türk ve dünya sporuyla ilgili golleri ve görüntüleri izleyebilirsiniz.

Bütün bu imkanlara ve daha fazlasına Forumlarımıza üye olarak sahip olabilirsiniz.


forum.antu.com - Multimedya Forumu - Oyunlar Forumu - En son oynadığınız oyunlar ?

Paylaş 
Sayfa: 1....13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.[25]
01.10.2019 12:26 Salı Konu Puanı: 0

Milla Jovovich
En son oynadığınız oyunlar ?

Uncharted 3: Drake´s Deception (2011)Yıllar önce Ps3 de bitirdiğim oyunu bu sefer ps4 de de bitirdim. Biraz ara vermiştim ilk iki oyunu oynadıktan sonra daha iyi oldu. Üst üste oynayınca biraz sıkabiliyor. Bu oyunun bölüm tasarımları benim daha çok hoşuma gidiyor daha dengeli. Genelde herkes 2. oyunu serinin en iyi oyunu olarak görüyor bunu da anlayabiliyorum ama ilk oynadığım uncharted oyunu olmasından dolayı 3. oyunun ben de yeri ayrı. Lakin bence de objektif olursak 2 daha iyi.

Uncharted oyunlarını oynarken dikkat ettim her oyunun bir rengi var. Mesela ilk oyun daha ormanlık bölümlerde geçiyor o yüzden yeşil 2. oyun karlı havalarda geçiyor beyaz ve mavi ağırlıklı. 3. oyun daha çöl ikliminde olduğu için sarı. 4. oyun da sulak alanlarda denizlerde daha çok geçtiği için deniz mavisi.

Bu oyunda asıl yardımcımız Sully. Chloe Cutter ve Elena daha geri planda kalmış. Özellikle Chloe. Ben oyunda olduğunu bile unutmuşum oynarken aa bu da varmış dedim.

Oyuna eleştirim olacaksa


Tıklamazsan çatlarsın... Tıklarsan yanarsın...


Bir başka eleştirim ise tamamen seriye yönelik. Diğer 4. oyunda da ne olduğunu biliyoruz. Tüm oyunlarda genelde aynı şey var. Kötü düşman işini artık biraz değiştirmeliler. Bizim uğraşıp çözdüğümüz belki binlerce yıldır girilmeyen yerlere biz giriyoruz sonra düşmanlar elini kolunu sallaya sallaya orada olmuş oluyor. Nate´siz yeni Uncharted oyunları gelecek muhtemelen‚ artık klişe değil biraz daha farklı bir senaryo işlemeliler.

Oyundaki çöl sahnesi epey iyiydi. Uçak sahnesini zaten yıllar önce oynarken de çok beğenmiştim.

8.4/10


  
04.10.2019 12:27 Cuma #217

Milla Jovovich
En son oynadığınız oyunlar ?

Brothers: A Tale of Two Sons (2013)Ben bu oyunu alalı belki 2-3 sene olmuştur. Hep duruyor ama ellemiyordum. Dün bir bakayım dedim ve 3 saatte bitirdim zaten. Oyunun genel konusu babaları hastalanan iki kardeşin babalarını iyileştirmek için şifacının söylediği ağaca ulaşmak. Fantastik öğeler var. Kontrol işi bir süre beyninizi yakıyor. Çünkü kardeşlerden biri (kol ile oynuyorsanız) sağ analog ve R2 diğeri ise sol analog ve L2 tuşları ile kontrol ediliyor. Beraber puzzle´ları çözmeniz gerekiyor aynı anda ikisini yönetmek zor geliyor. Sonra alışıyorsunuz. Puzzle´lar kolay yalnız. Benim gibi çabuk sıkılan biraz geçemeyince dur youtube´dan bakayım diyen biri hiç bakmadan halletti. Bir yol hikayesi.


Tıklamazsan çatlarsın... Tıklarsan yanarsın...


Küçük bir oyun olarak etkileyici diyebilirim ama eksikleri var. Puanını indie oyuna verilmiş pozitif ayrımcılık olarak görün.

8.3/10


  
16.10.2019 16:09 Çarşamba #218

snow
En son oynadığınız oyunlar ?

zelda: ocarina of time

gerçekten güzel oyun‚ hem de çıkış zamanına göre düşünürsek çok daha büyük başarı.
tavsiye ederim ancak çok zor. bazen öyle bulmacalar var ki yuh dedim.
youtube´dan çözümlere bakmadan oynasam‚ herhalde 5-6 ayımı alırdı bitirmek.
  
22.10.2019 15:06 Salı #219

javert
En son oynadığınız oyunlar ?

Allah belanı versin Bethesda‚ 30 level olan karakterim (Fallout 3) Otelin içinde sıkıştı kaldı! Çıkamadım bir türlü. 1 aylık emek p.ç oldu sildim gitti!


  
Paylaş 
Sayfa: 1....13.14.15.16.17.18.19.20.21.22.23.24.[25]